Mitsubishi H.I. SRK 60 ZSX-WFB Contrast zwart/wit wandunit - exclusief buitenunit
Artikelnr: SRK60ZSX-WFB
3.380,74 1.779,00 U bespaart: 47%
x
Of betaal in termijnen vanaf 59,30 p/m. Meer info
Mitsubishi H.I. SRC 60 ZSX-WFB Contrast zwart/wit wandunit t.b.v. multi split airco R32:
  • Capaciteit 6,1 kW koelen
  • Capaciteit 6,8 kW verwarmen
  • S.C.O.P. 4,7
  • Energielabel A++/A++
  • Koudemiddel R32
  • Type binnenunit SRK 60 ZSX-WFB
  • Type buitenunit SCM (exclusief)
  • Kleur binnenunit Contrast zwart/wit
  • Geschikt voor ruimtes tot 210m3
  • Geluidsniveau binnen minimaal 22 dB
  • Wifi
  • Bediening infrarood afstandbediening
  • Garantie 5 jaar
Artikelnummers
SKU:
SRK60ZSX-WFB
Wat bieden wij ?
Ervaren montageteam
Fysieke afhaallocatie
Contact met ons opnemen ?
Neem contact op met een van onze specialisten
Neem contact op
Mitsubishi H.I. SRK 60 ZSX-WFB Contrast zwart/wit wandmodel 6,0kW multi split - exclusief buitenunit:
6,1 kw koelvermogen
6,8 kw verwarmingsvermogen
Garantie 5 jaar!
SoortWandunit t.b.v. multi split airco
TypeMitsibishi Heavy Industries
Model binnenunitSRK 60 ZSX-WFB Wifi Contrast zwart/wit
LeveringsomvangBinnenunit inclusief infrarood afstandbediening
Inclusief buitenunitNee exclusief multi split buitenunit
Gegevens binnenunit
Koelcapaciteit6,1 kW
Verwarmingscapaciteit6,8 kW
Verwarmingscapaciteit bij -10*C5,2 kW
Temperatuurbereik koelen-15 ~ +46 *C
Temperatuurbereik verwarmen-20 ~ +24 *C
Vermogen in BTU21600 BTU
Opgenomen vermogen42 W
Geschikt voor type koudemiddel    R32 / R410A
KleurContrast zwart/wit
Luchthoeveelheid u-la/la/mi/ho324/534/804/978 m3/uur
Geluidsdruk u-la/la/mi/ho22/33/41/48 dB(A)
Geluidsvermogen62 dB(A)
Hoogte305 MM
Breedte920 MM
Diepte220 MM
Condensaansluiting16 MM
Gewicht13,0 KG
Koelleiding diameters1/4 x 1/2 inch
Let op
Exclusief aansluitmateriaal
Exclusief multi split buitenunit
Wandmodel SRK ZSX-W geschikt voor multi split buitenunit
Belangrijkste kenmerken:
  • Energielabel A+++
  • Koelcapaciteiten van 2,0 tot 5,0 kW
  • Verwarmingscapaciteit van 2,7 tot 5,8 kW
  • SCOP waardes tot 5,2
  • Geluidsniveaus vanaf 19 dB(A)
Superieure bedieningsmogelijkheden:
  • Uitbreiding mogelijkheid tot Wifi-netwerk
Kenmerken:
  • Economy functie voor nog efficiëntere werking
  • 3D auto-swing voor superieur uitblaaspatroon in koelen of verwarmen
  • Allergen clear filter tegen pollen, huisstofmijt enz.
  • Sunfilter met een luchtverfrissende werking
  • Zeer energiezuinig in gebruik, S.C.O.P. waarden tot 4,7
  • Fluisterstille werking vanaf 19 dB(A)
  • Auto-restart na spanningsuitval
Aanbevolen artikelen:
Mitsubishi H.I. SRK 50 ZSX-WT Titanium wandmodel 5,0kW multi split - exclusief buitenunit: 5,0 kw koelvermogen 6,0 kw verwarmingsvermogen Garantie 5 jaar! Geschikt voor ruimtes tot 175m3 Soort Wandunit t.b.v....
Mitsubishi H.I. SRK 60 ZSX-WFT Titanium wandmodel 6,0kW multi split - exclusief buitenunit:6,1 kw koelvermogen6,8 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 210m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi...
Mitsubishi H.I. SRK 50 ZSX-WF wandmodel 5,0kW multi split - exclusief buitenunit:5,0 kw koelvermogen6,0 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 175m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi...
Mitsubishi H.I. SRK 25 ZSX-WFB Contrast zwart/wit wandmodel 2,5kW multi split - exclusief buitenunit:2,5 kw koelvermogen3,2 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 80m3 SoortWandunit t.b.v. multi split...
Mitsubishi H.I. SRK 25 ZSX-WF wandmodel 2,5kW multi split - exclusief buitenunit:2,5 kw koelvermogen3,2 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 80m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi Heavy IndustriesModel...
Mitsubishi H.I. SRK 35 ZSX-WFB Contrast zwart/wit wandmodel 3,5kW multi split - exclusief buitenunit:3,5 kw koelvermogen4,3 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 105m3 SoortWandunit t.b.v. multi split...
Alternatieve artikelen:
Mitsubishi H.I. SRK 20 ZSX-WFB Contrast zwart/wit wandmodel 2,0kW multi split - exclusief buitenunit:2,0 kw koelvermogen2,7 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 70m3 SoortWandunit t.b.v. multi split...
Mitsubishi H.I. SRK 20 ZSX-WF wandmodel 2,0kW multi split - exclusief buitenunit:2,0 kw koelvermogen2,7 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 70m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi Heavy IndustriesModel...
Mitsubishi H.I. SRK 20 ZSX-WFT Titanium wandmodel 2,0kW multi split - exclusief buitenunit:2,0 kw koelvermogen2,7 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 70m3 SoortWandunit t.b.v. multi split...