Mitsubishi H.I. SRK 50 ZSX-WFT Titanium wandunit - Wifi - exclusief buitenunit
Artikelnr: SRK50ZSX-WFT
3.055,25 1.599,00 U bespaart: 48%
x
Of betaal in termijnen vanaf 53,30 p/m. Meer info
Mitsubishi H.I. SRC 50 ZSX-WFT Titanium wandunit t.b.v. multi split airco R32:
  • Capaciteit 5,0 kW koelen
  • Capaciteit 6,0 kW verwarmen
  • S.C.O.P. 4,7
  • Energielabel A++/A++
  • Koudemiddel R32
  • Type binnenunit SRK 50 ZSX-WFT
  • Type buitenunit SCM (exclusief)
  • Kleur binnenunit Titanium
  • Geschikt voor ruimtes tot 175m3
  • Geluidsniveau binnen minimaal 22 dB
  • Wifi
  • Bediening infrarood afstandbediening
  • Garantie 5 jaar
Artikelnummers
SKU:
SRK50ZSX-WFT
Wat bieden wij ?
Ervaren montageteam
Fysieke afhaallocatie
Contact met ons opnemen ?
Neem contact op met een van onze specialisten
Neem contact op
Mitsubishi H.I. SRK 50 ZSX-WT Titanium wandmodel 5,0kW multi split - exclusief buitenunit:
5,0 kw koelvermogen
6,0 kw verwarmingsvermogen
Garantie 5 jaar!
Soort Wandunit t.b.v. multi split airco
Type Mitsibishi Heavy Industries
Model binnenunit SRK 50 ZSX-WT Titanium
Leveringsomvang Binnenunit inclusief infrarood afstandbediening
Inclusief buitenunit Nee exclusief multi split buitenunit
Gegevens binnenunit
Koelcapaciteit 5,0 kW
Verwarmingscapaciteit 6,0 kW
Verwarmingscapaciteit bij -10*C 4,5 kW
Temperatuurbereik koelen -15 ~ +46 *C
Temperatuurbereik verwarmen -20 ~ +24 *C
Vermogen in BTU 18000 BTU
Opgenomen vermogen 42 W
Geschikt voor type koudemiddel     R32 / R410A
Kleur Titanium
Luchthoeveelheid u-la/la/mi/ho 324/468/744/858 m3/uur
Geluidsdruk u-la/la/mi/ho 22/31/39/44 dB(A)
Geluidsvermogen 59 dB(A)
Hoogte 305 MM
Breedte 920 MM
Diepte 220 MM
Condensaansluiting 16 MM
Gewicht 13,0 KG
Koelleiding diameters 1/4 x 1/2 inch
Let op
Exclusief aansluitmateriaal
Exclusief multi split buitenunit
Wandmodel SRK ZSX-W geschikt voor multi split buitenunit
Belangrijkste kenmerken:
  • Energielabel A+++
  • Koelcapaciteiten van 2,0 tot 5,0 kW
  • Verwarmingscapaciteit van 2,7 tot 5,8 kW
  • SCOP waardes tot 5,2
  • Geluidsniveaus vanaf 19 dB(A)
Superieure bedieningsmogelijkheden:
  • Uitbreiding mogelijkheid tot Wifi-netwerk
Kenmerken:
  • Economy functie voor nog efficiëntere werking
  • 3D auto-swing voor superieur uitblaaspatroon in koelen of verwarmen
  • Allergen clear filter tegen pollen, huisstofmijt enz.
  • Sunfilter met een luchtverfrissende werking
  • Zeer energiezuinig in gebruik, S.C.O.P. waarden tot 4,7
  • Fluisterstille werking vanaf 19 dB(A)
  • Auto-restart na spanningsuitval
Aanbevolen artikelen:
Mitsubishi H.I. SRK 50 ZSX-WFB Contrast zwart/wit wandmodel 5,0kW multi split - exclusief buitenunit:5,0 kw koelvermogen6,0 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 175m3 SoortWandunit t.b.v. multi split...
Mitsubishi H.I. SRK 50 ZSX-WF wandmodel 5,0kW multi split - exclusief buitenunit:5,0 kw koelvermogen6,0 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 175m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi...
Mitsubishi H.I. SRK 20 ZSX-WF wandmodel 2,0kW multi split - exclusief buitenunit:2,0 kw koelvermogen2,7 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 70m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi Heavy IndustriesModel...
Mitsubishi H.I. SRK 35 ZSX-WF wandmodel 3,5kW multi split - exclusief buitenunit:3,5 kw koelvermogen4,3 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 105m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi Heavy...
Mitsubishi H.I. SRK 60 ZSX-WFT Titanium wandmodel 6,0kW multi split - exclusief buitenunit:6,1 kw koelvermogen6,8 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 210m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi...
Mitsubishi H.I. SRK 20 ZSX-WFB Contrast zwart/wit wandmodel 2,0kW multi split - exclusief buitenunit:2,0 kw koelvermogen2,7 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 70m3 SoortWandunit t.b.v. multi split...
Alternatieve artikelen:
Mitsubishi H.I. SRK 35 ZSX-WFB Contrast zwart/wit wandmodel 3,5kW multi split - exclusief buitenunit:3,5 kw koelvermogen4,3 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 105m3 SoortWandunit t.b.v. multi split...
Mitsubishi H.I. SRK 25 ZSX-WF wandmodel 2,5kW multi split - exclusief buitenunit:2,5 kw koelvermogen3,2 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 80m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi Heavy IndustriesModel...
Mitsubishi H.I. SRK 25 ZSX-WFB Contrast zwart/wit wandmodel 2,5kW multi split - exclusief buitenunit:2,5 kw koelvermogen3,2 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 80m3 SoortWandunit t.b.v. multi split...
Mitsubishi H.I. SRK 60 ZSX-WF wandmodel 6,0kW multi split - exclusief buitenunit:6,0 kw koelvermogen6,8 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 220m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi...