Henco Alupex buis ISO 6MM 26 x 3 MM Rood Rol 50 MTR 50-ISO4-26-RO
Artikelnr: 50-ISO4-26-RO
937,15 450,78 U bespaart: 52%
x
Of betaal in termijnen vanaf 15,03 p/m. Meer info
Artikelnummers
EAN:
SKU:
50-ISO4-26-RO
Wat bieden wij ?
Ervaren montageteam
Fysieke afhaallocatie
Contact met ons opnemen ?
Neem contact op met een van onze specialisten
Neem contact op
Soort Waterleiding geisoleerd / CV leiding geisoleerd
Type Alupex / Meerlagenbuis
Uitvoering Rol 50 meter
Materiaal PEHD-Xc
Aantal lagen 5
Uitwendige buisdiameter  26 MM
Wanddikte 3 MM
KIWA keur Ja
KOMO keur Ja
Kleur buis Wit
Met Mantelbuis Nee
Met Isolatie Ja
Dikte isolatie 6 MM
Kleur isolatie Rood
Leveringsomvang 50 meter
Artikelnummer Henco 50-ISO4-26-RO / 50ISO426RO
HENCO Meerlagenbuis PE-Xc/Aluminium/PE-Xc
HENCO meerlagenbuis biedt alle voordelen van metaal en kunststof:
  • Overlangs naadloos gelaste aluminium buis
  • 100 % zuurstofdicht
  • Geringe lineaire uitzettingscoëfficiënt, zoals metaal
  • Volledig corrosiebestendig, ook tegen chemische en elektrochemische invloeden
  • Geluiddempend, zoals een buis uit kunststof
  • Binnen- en buitenbuis uit elektronenstralen vernet polyethyleen
  • Grote bestendigheid tegen druk en temperatuur
  • Glad oppervlak – weinig drukverlies
  • Zo licht als kunststofbuis
  • Flexibel, gemakkelijk te buigen, ook bij lage temperaturen, behoudt zijn gebogen vorm
Henco Alupex buis ISO 6MM 26 x 3 MM Rood Rol 50 MTR 50-ISO4-26-RO heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.