Henco Alupex buis ISO 6MM 20 x 2 MM Blauw Rol 50 MTR 50-ISO4-20-BL
Artikelnr: 50-ISO4-20-BL
556,60 251,71 U bespaart: 55%
x
Of betaal in termijnen vanaf 8,39 p/m. Meer info
Artikelnummers
EAN:
SKU:
50-ISO4-20-BL
Wat bieden wij ?
Ervaren montageteam
Fysieke afhaallocatie
Contact met ons opnemen ?
Neem contact op met een van onze specialisten
Neem contact op
Soort Waterleiding geisoleerd / CV leiding geisoleerd
Type Alupex / Meerlagenbuis
Uitvoering Rol 50 meter
Materiaal PEHD-Xc
Aantal lagen 5
Uitwendige buisdiameter  20 MM
Wanddikte 2 MM
KIWA keur Ja
KOMO keur Ja
Kleur buis Wit
Met Mantelbuis Nee
Met Isolatie Ja
Dikte isolatie 6 MM
Kleur isolatie Blauw
Leveringsomvang 50 meter
Artikelnummer Henco 50-ISO4-20-BL / 50ISO420BL
HENCO Meerlagenbuis PE-Xc/Aluminium/PE-Xc
HENCO meerlagenbuis biedt alle voordelen van metaal en kunststof:
  • Overlangs naadloos gelaste aluminium buis
  • 100 % zuurstofdicht
  • Geringe lineaire uitzettingscoëfficiënt, zoals metaal
  • Volledig corrosiebestendig, ook tegen chemische en elektrochemische invloeden
  • Geluiddempend, zoals een buis uit kunststof
  • Binnen- en buitenbuis uit elektronenstralen vernet polyethyleen
  • Grote bestendigheid tegen druk en temperatuur
  • Glad oppervlak – weinig drukverlies
  • Zo licht als kunststofbuis
  • Flexibel, gemakkelijk te buigen, ook bij lage temperaturen, behoudt zijn gebogen vorm
Henco Alupex buis ISO 6MM 20 x 2 MM Blauw Rol 50 MTR 50-ISO4-20-BL heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.