Mitsubishi H.I. SRK 20 ZS-WFB Contrast zwart/wit wandunit - Wifi - exclusief buitenunit
Artikelnr: SRK20ZS-WFB
1.450,79 759,00 U bespaart: 48%
x
Of betaal in termijnen vanaf 25,30 p/m. Meer info
Mitsubishi H.I. SRC 20 ZS-WFB Wifi Contrast zwart/wit wandunit t.b.v. multi split airco R32:
  • Capaciteit 2,0 kW koelen
  • Capaciteit 2,7 kW verwarmen
  • S.C.O.P. 4,6
  • Energielabel A+++/A++
  • Koudemiddel R32
  • Type binnenunit SRK 20 ZS-W
  • Type buitenunit SCM (exclusief)
  • Kleur binnenunit Contrast zwart/wit
  • Geschikt voor ruimtes tot 70m3
  • Geluidsniveau binnen minimaal 19 dB
  • Bediening infrarood afstandbediening
  • Garantie 5 jaar
Artikelnummers
SKU:
SRK20ZS-WFB
Wat bieden wij ?
Ervaren montageteam
Fysieke afhaallocatie
Contact met ons opnemen ?
Neem contact op met een van onze specialisten
Neem contact op
Mitsubishi H.I. SRK 20 ZS-WFB Contrast zwart/wit wandmodel 2,0kW multi split - exclusief buitenunit:
2,0 kw koelvermogen
2,7 kw verwarmingsvermogen
Garantie 5 jaar!
Geschikt voor ruimtes tot 70m3
SoortWandunit t.b.v. multi split airco
TypeMitsibishi Heavy Industries
Model binnenunitSRK 20 ZS-WFB WIfi Contrast zwart/wit
LeveringsomvangBinnenunit inclusief infrarood afstandbediening
Inclusief buitenunitNee exclusief multi split buitenunit
Gegevens binnenunit
Koelcapaciteit2,0 kW
Verwarmingscapaciteit2,7 kW
Verwarmingscapaciteit bij -10*C2,8 kW
Temperatuurbereik koelen-15 ~ +46 *C
Temperatuurbereik verwarmen-20 ~ +24 *C
Vermogen in BTU7000 BTU
Opgenomen vermogen42 W
Geschikt voor type koudemiddel    R32 / R410A
KleurContrast zwart/wit
Luchthoeveelheid u-la/la/mi/ho300/354/420/558 m3/uur
Geluidsdruk u-la/la/mi/ho19/22/25/34 dB(A)
Geluidsvermogen50 dB(A)
Hoogte290 MM
Breedte870 MM
Diepte230 MM
Condensaansluiting16 MM
Gewicht9,5 KG
Koelleiding diameters1/4 x 3/8 inch
Let op
Exclusief aansluitmateriaal
Exclusief multi split buitenunit
Wandmodel SRK ZS-W geschikt voor multi split buitenunit
Belangrijkste kenmerken:
  • Energielabel A+++
  • Koelcapaciteiten van 2,0 tot 5,0 kW
  • Verwarmingscapaciteit van 2,7 tot 5,8 kW
  • SCOP waardes tot 4,7
  • Geluidsniveaus vanaf 19 dB(A)
Superieure bedieningsmogelijkheden:
  • Uitbreiding mogelijkheid tot Wifi-netwerk
Kenmerken:
  • Economy functie voor nog efficiëntere werking
  • 3D auto-swing voor superieur uitblaaspatroon in koelen of verwarmen
  • Allergen clear filter tegen pollen, huisstofmijt enz.
  • Sunfilter met een luchtverfrissende werking
  • Zeer energiezuinig in gebruik, S.C.O.P. waarden tot 4,7
  • Fluisterstille werking vanaf 19 dB(A)
  • Auto-restart na spanningsuitval
Aanbevolen artikelen:
Mitsubishi H.I. SRK 50 ZS-WFB WifI Contrast zwart/wit wandmodel 5,0kW multi split - exclusief buitenunit:5,0 kw koelvermogen5,8 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 175m3 SoortWandunit t.b.v. multi split...
Mitsubishi H.I. SRK 80 ZR-WF wandmodel 8,0kW multi split - exclusief buitenunit:8,0 kw koelvermogen9,0 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 250m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi...
Mitsubishi H.I. SRK 20 ZS-WF wandmodel 2,0kW multi split - exclusief buitenunit:2,0 kw koelvermogen2,7 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 70m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi Heavy...
Mitsubishi H.I. SRK 25 ZS-WFB wandmodel 2,5kW multi split - exclusief buitenunit:2,5 kw koelvermogen3,2 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 80m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi Heavy...
Mitsubishi H.I. SRK 50 ZS-W wandmodel 5,0kW multi split - exclusief buitenunit: 5,0 kw koelvermogen 5,8 kw verwarmingsvermogen Garantie 5 jaar! Geschikt voor ruimtes tot 175m3 Soort Wandunit t.b.v. multi split...
Mitsubishi H.I. SRK 71 ZR-WF wandmodel 7,1kW multi split - exclusief buitenunit:7,1 kw koelvermogen8,0 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 225m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi...
Alternatieve artikelen:
Mitsubishi H.I. SRK 20 ZS-WFB Wifi wandmodel 2,0kW multi split - exclusief buitenunit:2,0 kw koelvermogen2,7 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 70m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi Heavy...
Mitsubishi H.I. SRK 35 ZS-WF wandmodel 3,5kW multi split - exclusief buitenunit:3,5 kw koelvermogen4,0 kw verwarmingsvermogenGarantie 5 jaar!Geschikt voor ruimtes tot 105m3 SoortWandunit t.b.v. multi split aircoTypeMitsibishi Heavy IndustriesModel...
Mitsubishi H.I. SRK 35 ZS-W wandmodel 3,5kW multi split - exclusief buitenunit: 3,5 kw koelvermogen 4,0 kw verwarmingsvermogen Garantie 5 jaar! Geschikt voor ruimtes tot 105m3 Soort Wandunit t.b.v. multi split...